Графік выязнога прыёму

грамадзян, індывідуальных прадпрымальнікаў, прадстаўнікоў юрыдычных асоб
кіруючым складам УП «Віцебскаблвадаканал» на 2020 год

 

Дата Месца правядзення Прозвішча, імя, імя па бацьку, пасада
23 студзеня,
чацвер
г.Чашнікі, вул.Савецкая, 44
Чашніцкі райвыканкам, прыёмная грамадзян
Кліманскі Дзмітрый Міхайлавіч,
галоўны інжынер
20 лютага,
чацвер
г.Гарадок, вул.Пралетарская, 2
Гарадоцкі райвыканкам, прыёмная грамадзян
Масько Валянціна Генадзьеўна,
намеснік генеральнага дырэктара
па арганізацыйна-тэхнічных пытаннях
26 лютага,
серада
г.Дуброўна, вул.Камсамольская, 18
Дубровенскі райвыканкам, прыёмная грамадзян
Кукушкіна Вольга Рыгораўна,
намеснік генеральнага дырэктара па эканоміцы
11 сакавіка,
серада
г.Міёры, вул.Дзяржынскага, 17
Міёрскі райвыканкам, прыёмная грамадзян
Дубавец Ірына Віктараўна,
намеснік генеральнага дырэктара па фінансах
26 сакавіка,
чацвер
г.Глыбокае, вул.Леніна, 42
Глыбоцкі райвыканкам, прыёмная грамадзян
Масько Валянціна Генадзьеўна,
намеснік генеральнага дырэктара
па арганізацыйна-тэхнічных пытаннях
15 красавіка,
серада
г.Наваполацк, вул.Гайдара, 1
Наваполацкі райвыканкам, прыёмная грамадзян
Хвалько Аляксей Мікалаевіч,
генеральны дырэктар
16 красавіка,
чацвер
г.п.Расоны, вул.Савецкая, 4
Расонскі райвыканкам, прыёмная грамадзян
Кліманскі Дзмітрый Міхайлавіч,
галоўны інжынер
20 мая,
серада
г.п.Бешанковічы, вул.Чуклая, 13
Бешанковіцкі райвыканкам, прыёмная грамадзян
Кукушкіна Вольга Рыгораўна,
намеснік генеральнага дырэктара па эканоміцы
27 мая,
серада
г.Полацк, вул.Талстога, 6
Полацкі райвыканкам, прыёмная грамадзян
Дубавец Ірына Віктараўна,
намеснік генеральнага дырэктара па фінансах
18 чэрвеня,
чацвер
г.Браслаў, вул.Савецкая, 119
Браслаўскі райвыканкам, прыёмная грамадзян
Масько Валянціна Генадзьеўна,
намеснік генеральнага дырэктара
па арганізацыйна-тэхнічных пытаннях
25 чэрвеня,
чацвер
г.п.Шаркаўшчына, вул.Камсамольская, 15
Шаркаўшчынскі райвыканкам, прыёмная грамадзян
Кліманскі Дзмітрый Міхайлавіч,
галоўны інжынер
15 ліпеня,
серада
г.Лепель, вул.Ленінская, 6,
Лепельскі райвыканкам, прыёмная грамадзян
Хвалько Аляксей Мікалаевіч,
генеральны дырэктар
22 ліпеня,
серада
г.Верхнядзвінск, вул.Кааператыўная, 1
Верхнядзвінскі райвыканкам, прыёмная грамадзян
Кукушкіна Вольга Рыгораўна,
намеснік генеральнага дырэктара па эканоміцы
12 жніўня,
серада
г.Докшыцы, вул.Ленінская, 31
Докшыцкі райвыканкам, прыёмная грамадзян
Дубавец Ірына Віктараўна,
намеснік генеральнага дырэктара па фінансах
17 верасня,
чацвер
г.Паставы, пл.Леніна, 25
Пастаўскі райвыканкам, прыёмная грамадзян
Кліманскі Дзмітрый Міхайлавіч,
галоўны інжынер
24 верасня,
чацвер
г.Талачын, вул.Леніна, 1
Талачынскі райвыканкам, прыёмная грамадзян
Масько Валянціна Генадзьеўна,
намеснік генеральнага дырэктара
па арганізацыйна-тэхнічных пытаннях
14 кастрычніка,
серада
г.Орша, вул.Астроўскага
Аршанскі райвыканкам, прыёмная грамадзян
Хвалько Аляксей Мікалаевіч,
генеральны дырэктар
21 кастрычніка,
серада
г.п.Ушачы, вул.Ленінская, 12
Ушацкі райвыканкам, прыёмная грамадзян
Кукушкіна Вольга Рыгораўна,
намеснік генеральнага дырэктара па эканоміцы
18 лістапада,
серада
г.п.Лёзна, вул.Леніна, 79/2
Лёзненскі райвыканкам, прыёмная грамадзян
Дубавец Ірына Віктараўна,
намеснік генеральнага дырэктара па фінансах
26 лістапада,
чацвер
г.п.Шуміліна, вул.Кароткіна, 10
Шумілінскі райвыканкам, прыёмная грамадзян
Кліманскі Дзмітрый Міхайлавіч,
галоўны інжынер
10 снежня,
чацвер
г.Сянно, вул.К.Маркса, 2
Сенненскі райвыканкам, прыёмная грамадзян
Масько Валянціна Генадзьеўна,
намеснік генеральнага дырэктара
па арганізацыйна-тэхнічных пытаннях