Кіраўнікі і спецыялісты УП «Віцебскаблвадаканал»

 

ПАСАДА ПРОЗВІШЧА, ІМЯ, ІМЯ ПА БАЦЬКУ КАБІНЕТ ТЭЛЕФОН
Генеральны дырэктар Хвалько Аляксей Мікалаевіч 505 (8 0212) 68-00-26
Галоўны інжынер Кліманскі Дзмітрый Міхайлавіч 505 (8 0212) 68-00-26
Намеснік генеральнага дырэктара па фінансах Дубавец Ірына Віктараўна 506 (8 0212) 23-42-16
Намеснік генеральнага дырэктара па эканоміцы Кукушкіна Вольга Рыгораўна 503 (8 0212) 68-00-32
Намеснік генеральнага дырэктара па арганізацыйна-тэхнічных пытаннях Масько Валянціна Генадзьеўна 412 (8 0212) 60-01-78
Намеснік генеральнага дырэктара па будаўніцтве Рашкевіч Алена Іванаўна 307 (8 0212) 68-00-11
Намеснік галоўнага інжынера па праектных работах Сідарэнка Таццяна Васільеўна (8 0212) 68-09-67
Галоўны энергетык Жлукценка Эдуард Леанідавіч 409 (8 0212) 22-48-90
Галоўны бухгалтар Яцук Наталля Уладзіміраўна 507 (8 0212) 68-00-17
Намеснік галоўнага бухгалтара Садоўская Аксана Іванаўна 507 (8 0212) 68-00-21
Аддзел прававой, кадравай працы і справаводства
Начальнік аддзела Юрэвіч Ганна Мікалаеўна 402 (8 0212) 68-00-25
Вядучы cпецыяліст па кадрах Дуброўская Марына Мікалаеўна 402 (8 0212) 60-17-51
Спецыяліст па кадрах Вяль Іна Іванаўна 317 (8 0212) 60-04-39
Вядучы юрысконсульт Рандзіцкая Вольга Сяргееўна 409 (8 0212) 22-48-99
Сакратар Адзінцова Анастасія Анатольеўна 505 (8 0212) 68-00-26
Планава-эканамічны аддзел
Начальнік аддзела Пчолкіна Вольга Уладзіміраўна 502 (8 0212) 68-00-31
Вядучы эканаміст Зубец Ніна Мікалаеўна 504 (8 0212) 68-00-28
Эканаміст Юрганава Вольга Сяргееўна 504 (8 0212) 60-06-79
Эканаміст Патрушава Вольга Іванаўна 504 (8 0212) 60-06-79
Аддзел бухгалтарскага ўліку
Вядучы бухгалтар Мазгавая Святлана Міхайлаўна 507 (8 0212) 68-00-27
Вядучы бухгалтар Сазонік Анастасія Васільеўна 507 (8 0212) 68-00-27
Бухгалтар Любамірава Святлана Уселенаўна 507 (8 0212) 68-00-27
Бухгалтар Корсак Таццяна Аляксандраўна 507 (8 0212) 68-00-27
Сектар арганізацыі працы і заработнай платы
Вядучы эканаміст Раманава Марына Ігараўна 504
Эканаміст Кажэкіна Вольга Васільеўна 504 (8 0212) 68-00-28
Фінансавы сектар
Эканаміст Волкава Ганна Генадзьеўна 408 (8 0212) 23-59-46
Бухгалтар Качаргіна Людміла Уладзіміраўна 408 (8 0212) 66-30-93
Вытворча-тэхнічны аддзел
Начальнік аддзела Камінская Вера Пятроўна 417 (8 0212) 68-00-16
Вядучы інжынер Грыцаеў Сяргей Вітальевіч 417 (8 0212) 68-00-20
Інжынер Батуроўская Марыя Уладзіміраўна 417 (8 0212) 60-01-79
Інжынер Вайтулянец Рыхард Віктаравіч 417 (8 0212) 68-00-20
Інжынер Ялоў Дзяніс Пятровіч 417 (8 0212) 68-00-20
Інжынер Прусаў Сяргей Віктаравіч 417 (8 0212) 68-00-20
Аддзел капітальнага будаўніцтва і інвестыцый
Начальнік аддзела Прасолаў Вадзім Пятровіч 302 (8 0212) 68-00-10
Вядучы спецыяліст Фамічова Вера Пятроўна 302 (8 0212) 68-00-19
Інжынер Маханькова Яўгена Юр’еўна 302 (8 0212) 68-00-19
Інжынер Герасімава Таццяна Мікалаеўна 302 (8 0212) 68-00-19
Аддзел фінансавага планавання і разлікаў у будаўніцтве
Начальнік аддзела Куракін Філіп Валер’евіч 205 (8 0212) 36-32-91
Інжынер Борсук Дзмітрый Максімавіч 205 (8 0212) 36-32-93
Спецыяліст Онухава Наталля Уладзіміраўна 205 (8 0212) 36-32-93
Спецыяліст Пятрухіна Крысціна Аляксандраўна 205 (8 0212) 36-32-93
Аддзел кантролю і рэалізацыі
Начальнік аддзела Пчолкін Вячаслаў Уладзіміравіч 508 (8 0212) 68-00-24
Вядучы інжынер Манін Сяргей Міхайлавіч 508 (8 0212) 68-00-24
Інжынер Сінкевіч Сяргей Іванавіч 508 (8 0212) 68-00-24
Юрысконсульт Панчанка Максім Віктаравіч 508 (8 0212) 68-00-24
Аддзел па працы з кліентамі
Начальнік аддзела Сцяпанава Наталля Вітальеўна 401 (8 0212) 68-00-22
Спецыяліст Радчанка Ірына Ігараўна 401 (8 0212) 68-00-12
Спецыяліст Варановіч Марына Іосіфаўна 401 (8 0212) 68-00-12
Спецыяліст Каралькова Кацярына Аляксандраўна 401 (8 0212) 68-00-12
Аддзел матэрыяльна-тэхнічнага забеспячэння
Начальнік аддзела Мусінава Наталля Сяргееўна 415 (8 0212) 68-00-15
Вядучы інжынер Фадзееў Віталь Мікалаевіч 415 (8 0212) 68-00-13
Інжынер Сцяпанава Юлія Уладзіміраўна 415 (8 0212) 68-00-13
Юрысконсульт Навуменка Уладзіслаў Андрэевіч 508 (8 0212) 68-00-24
Вядучы інжынер па аховы працы і тэхніцы бяспекі Раманоўская Ала Міленцьеўна 317 (8 0212) 68-00-30
Інжынер-энергетык Кандакоў Аляксандр Міхайлавіч 409 (8 0212) 22-48-90
Інжынер-праграміст Радчанка Павел Іосіфавіч 409 (8 0212) 22-48-90